KMM
       

ПЕРЕКЛАДИ

Послуги перекладу із наступних мов: італійська, німецька, російська, українська.

Професійно виконуємо наступні види перекладу:

Для письмового перекладу дійсні оригінали і в паперовій, і у електронній формі. Можете замовити переклад чи попередню оцінку вартості перекладу заповнивши форму он-лайн замовлення. Ми гарантуємо повну конфіденційність інформації та змісту текстів клієнта.

Переклад може бути виконаний одночасно кількома мовами.


ПЕРЕКЛАД ВЕБ САЙТІВ НА ІТАЛІЙСЬКУ МОВУ

Переклади свій сайт італійською, щоб потрапити на новий ринок, рекламуючи належним чином свою продукцію чи послуги!

Переклад веб сайтів відбувається всередині самих файлів. Це можливе за допомогою використання спеціалізованого програмного забезпечення. У вас не буде потреби задіювати вашого веб-дизайнера. Перекладений файл сайту вам потрібно буде лише завантажити прямо на сервер.

Ми можемо також оновлювати інформацію на вашому сайті.

KMM Language Service виконує переклад веб сайтів, створених з допомогою:

Ми здатні запропонувати наші послуги за максимально вигідними цінами і одночасно гарантувати найвишу якість кінцевого продукту.

За докладнішою інформацією чи безкоштовною оцінкою вартості перекладу звертайтеся одразу і ви отримаєте відповідь у найкоротший термін.


УСНИЙ ПЕРЕКЛАД

KMM Language Service надає послуги послідовного та синхронного усного перекладу на офіційних подіях, конгресах, прес-конференціях.

Технічний усний переклад для підприємств та організацій, що потребують супроводу перекладача у переговорах із іноземними клієнтами.

Усний юридичний переклад у нотаріуса, адвоката чи в суді.

Усний медичний переклад у лікарні.

Серед послуг усного перекладу пропонуємо також переклад телефонних розмов та телефонних конференцій.

Робочі мови послуг усного перекладу італійська, українська, російська.

За докладнішою інформацією чи безкоштовною оцінкою вартості перекладу звертайтеся одразу і отримаєте відповідь у найкоротший термін.


МАКЕТУВАННЯ ТЕКСТУ

І процесі перекладу часто виникає необхідність вигляд документу максимально подібним до оригіналу. KMM Language Service виконує переклад документів збрігаючи макетування оригіналу.

Ми володіємо усім необхідним програмним забезпеченням для роботи із перекладеним текстом: ми можемо змакетувати перекладений текст, вибрати необхідний шрифт, розмістити текст на сторінці відповідно до оригіналу, обробляти та вставляти у текст зображення, таблиці, графіки та інше.

Переклад та макетування текстів, інструкцій, малюнків, документів, книг, каталогів виконується у наступних програмах: Microsoft Word, Microsoft Publisher, Adobe In Design, Adobe PageMaker, QuarkXPress, Corel Ventura.

З допомогою використання сучаного програмного забезпечення надаємо послуги перетворення .pdf файлів, переведення файлів з одного формату і інший, макетування перекладу. Нижче наводимо список програм, у виконуємо переклад.

Microsoft Word .doc, .rtf, .txt
Microsoft Excel .xls
Microsoft Access .mdb
Microsoft PowerPoint .ppt, .pps
Microsoft Publisher .pub
Acrobat Reader .pdf
AutoCad .dwg, .drw
PageMaker .p70
QuarkXPress .qxd, .qxt, .qsc
Adobe InDesign .indd, .indt
Adobe Ilustrator .ai
Adobe Photoshop .psd
Графічні редактори .gif, .jpg, .bmp, .tif
Файли, що містять наступні метатеги: .htm, .html, .xml, .jsp, .asp, .aspx, .ascx, .php

Макетування виконується згідно потреб замовника і у найбільш стислий час.

Ми пропонуємо вам наші послуги за найбільш доступними цінами і одночасно гарантуємо максимальну якість кінцевого продукту.

За докладнішою інформацією та безкоштовною оцінкою вартості перекладу звертайтеся одразу, отримаєте якнайшвидше нашу відповідь.