МОВНІ КУРСИ

навчальний рік 2015 - 2016

КУРС ІТАЛІЙСЬКОЇ МОВИ:
Курс італійської мови рівнів від А1 до С2 згідно загальноєвропейської шкали мовної компетенції передбачає комунікативний підхід та розвиток усіх видів мовленнєвих навиків. Містить елементи італійської культури, граматичні пояснення та численні вправи із аудіювання, читання, письма та усного мовлення. Курс базується на індуктивному методі викладання іноземної мови із використанням найновіших, за методикою викладання, підручників, розроблених лінгвістами Університету для Інозенців у м. Перуджа, Італія.

New! КУРС УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І КУЛЬТУРИ ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ
Для тих, хто бажає познайомиться з Центральною та Східною Європою не лише через газети та журнали, для тих, хто подорожує, щоб відкрити для себе нові та невідомі землі, чарівні та загадкові, для тих, хто любить спілкуватися з різними культурами, щоб відкривати їх багатства та можливості. Курс передбачає вивчення української кирилиці, фраз побутового вжитку, простих граматичних структур. На лекціях поєднується вивчення української культури, знайомство з найбільшими містами та визначними місцями України, характеристика економічного розвитку країни.
Для навчання використовуються підручники рекомендовані Міністерством освіти України для викладання української мови як іноземної. Скачати підручник

Ведеться робота по укладанню першого підручника з української мови для італійців “Lingua ucraina per gli italiani. Corso base”. Публікація запланована на 2016 рік. Завантажити зразок

РОСІЙСЬКА МОВА ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ:
Курс російської мови усіх рівнів із навчанням усіх мовленнєвих навиків: слухання, мовлення, читання та письма, однак, із особливим наголосом на розвитку комунікативних умінь студента.
Курс містить інформацію стосовно культури та суспільства, граматичні пояснення та численні вправи із аудіювання, читання, письма та усного мовлення. Курс базується на індуктивному методі викладання іноземної мови.


New! Проект T O R R E   D I   B A B E L E
Літній курс іноземних мов і культур зарубіжних країн для дітей у поєднанні з іграми на свіжому повітрі в тіні соснового гайочку міської бібліотеки Вілла Урбані у м. Перуджа. Перше знайомство не лише із широко вживаними мовами як англійська чи португальська, але і з рідкісними - з українською та китайською. Відкриваючись до нових мов та інших культур, вчимося бачити, пізнавати та цінувати відмінності у світі.


За потребою студентів можуть бути відкриті інші спеціалізовані курси.

Наші курсу можуть відбуватися також у приміщення вашої фірми чи організації.

Для детальнішої інформації контактуйте одразу.