KMM
       

KMM-Curriculum-foto      Христина Кричковська

народилася у Львові в Україні. Захоплення мовами і точними науками почалося ще у середній школі із поглибленим вивченням німецької мови та спеціалізацією у перекладі.

Захистила диплом спеціаліста із прикладної математики у Львівському національному університеті ім. Івана Франка, а опісля отримала вищу університетську філологічну освіту, професійний напрямок - переклад. Здобула диплом із Міжнародного спілкування на факультеті Італійської мови та культури в університеті для іноземців у м. Перуджа (Італія). Двічі переможець конкурсу на здобуття стипендії італійського уряду.

Впродовж десяти років викладала італійську мову як іноземну в Українському Католицькому Університеті, де протягом багатьох років була відповідальною за дидактику сучасних іноземних мов при Центрі сучасних іноземних мов.

Співпрацює із видавництвами, і вийшли друком твори італійських авторів у її перекладі.

Надає послуги бюро перекладів та туристичним агентствам.

Серед наукових інтересів найбільш вагомим є соціолінгвістика. Зокрема, тема мовної інтеграції імміграції в Італії.

У даний час викладач та перекладач української, російської та італійської мови у м. Перуджа, у співпраці із колегами викладачами та перекладачами насіями мови, надає послуги письмового та усного перекладу, мовного консультування та курси іноземних мов.